SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5 disel
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
57500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C5 disel,
Vetura eshte shume e ruajtur
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mentor
044221365
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »