SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1989
Ekstra :
Alarm, CD Player, Karrige me Ngrohje, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
57699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin me qmim shum te volitshem

Kontakt
049616268
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »