SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ford puma sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '14
Lloji :
Ford Puma
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
57750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina ndodhet ne itali por ne shkurt mund ta sjell ne shqiperi dogane DHE targa shqiptare
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
PaoLo
Venice, Italy
Lezhë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »