SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YAMAHA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
57754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
YAMAHA CHOPPEER 535 CCM VITI I PRODHIMIT 1996
TE GJITHA PJESET DEKORUESE JAN EKSTRA
TE KROMUARA
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
049199800
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »