SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 TD me klime-ndrroj
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
330,145
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
57768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Ndrroj #Mercedes #250TD #klime
-Regjistrim ka deri ne 01 Tetor 2016
-Klime funksionale
-Dy xhamat e pare me rryme
- Alarm
- Shiber
- Kontrolla e fundit Nentor 2015

Jam i interesuar te ndrroj me njeren nga keto vetura

- C220 CDI (2001-2004)
- Audi A4 1.9 TDI Limozine/Karavan (2001-2004)
- Passat 1.9 TDI highline (2001-2004)

Cmimim eshte i diksutueshem

Telefonata prej ores 11:00 deri 17:00 edhe mundesisht mos me shkruni sms!
Informata rreth publikuesit
Gjonny
Fushë Kosovë
044222267
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »