SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Urgjent GOLF 2
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1988
ID e produktit :
57784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent golf 2 1.6 benzin eshte shum i ruajtur ne motorr ka te gjitha te kryera ja kom ndrru qa ka pas nevoj eshte shum i ruajtur ne motoor ka edhe 8 muaj regjistrim RKS poashtu ka edhe fellne 14 CMIMI VOLITSHEM ME SHUM KONTAKTONI NE NR 044401487
Informata rreth publikuesit
Euro Gjini
Prizren
044667997
arbane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »