SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Risi-renault laguna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
57795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault 1.9 dci. 2002 me shpenzime shum t vogla,sevis,goma te reja,gjysem lkur,elektronik n gjendje shum t mire,per bleres serioz. nr tel 045 259 459.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »