SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
57804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi s line
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jasin_krasniqi
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »