SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Valak
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
11
Motori (kubik) :
11.00
Viti :
1993
ID e produktit :
57816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
valak 1000 kg me nje cilinder motori dizell hargjime shum te vogla me 3 shpejtesi numri kontaktues Nr. 044465172
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
Tirana, Albania
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »