SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetur amerikani
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
Pontiac
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
3.40
Viti :
2003
ID e produktit :
57831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrrimi i mundshem
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »