SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 - 1989
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1890.00
Viti :
1989
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
57833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorr I pa montuar 1.8 is Viti 99 Ngjendje perfekte me garancion qe nuk hargjon as 1 pik vaj , i ardhur nga jasht
me klim tronik abs centall Tip Top. Kilometrazha e motorrit i garantuar 130.000 Kilometra .
Nuk Ka Asnje vrejtje vetura osht e shkelqyer , Shum e Ruajtur e ngjyrosur Ngjyr Vishnje Fellne te mira ,
po ashtu nuk ka nevoj as nje investim me te voglin ne te te gjitha serviset e kryera amotrizerat Sport fellne 16coll , ka
Timon Hidroalik , hapja e dyrve me komand .
Nuuk ka nevoj investimi ne Gurtne frena etjera t gjitha i ka te ndrrume po ashtu osht me 9 Muaj Regjistrim ,
Brenda Karrika te veshura gjysme lkur gjysme shtof me ngjyr te kuqe dhe te zez .
NDRRIM NUK BEJ !!!
Pres Bleres Serioz . QMIMI FIKS.
Informata rreth publikuesit
agrinr
Dardanë
044823901
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »