SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
toaureg
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
57866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
V6 ndrrim me dyer e dritare te plastikes ose naj vetur tjetr 11muaj regjistrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »