SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
57925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 TDI 1.9 ,2 TKUQE DISEL KA ARDH PREJ ZWICRRE REGJISTRIM KA 1 WJET .KAM EDHE MASKAT NORMALE EDHE ARMOTIZERT NERMAL GOLFIT JO SPORT .
Informata rreth publikuesit
meriton
Therandë
049713825
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »