SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1986
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Radio
ID e produktit :
57927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Gjendje te Mire Pune
Servisimi i Bere
4 Goma Vere
Informata rreth publikuesit
Menduh
Vushtrri
+37745359148
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »