SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharan 1.9 TDI (DI) , 2002
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio
ID e produktit :
57937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sharani ka rigjistrim deri ne tetor te vitit 2015 , esht ne gjendje shum te mir mund te kontaktoni ne numrin : 044-195-372 .
Informata rreth publikuesit
Defrim
Skënderaj
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »