SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 diesel
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,190,001,256
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
57958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte audi a4 2.0 diesel eshte nje automjet shum i mir te gjitha i ka ne rregull.mund te thirresh ne qdoo rast mund ta bejm me marrveshje eshte i regjestrum por tabelat nuk ja kam qitur sepse pomi vjedhinn numrat e targave .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
eri-skoti
Prishtinë
044554394
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »