SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV t(di)tkuqe
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '14
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
58084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 di tkuqe eshte i ruajtur servis tkrim ule per 10kilometra eshte ne gjendje shum te mir tip top eshte sport ekstra airbag centrall cd player etj viber +38643819764 ose 043819764
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Han I Elezit
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »