SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T5
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Airbags
ID e produktit :
58088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
T5
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »