SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi A6
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,005,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
58101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA ESHTE E PA DOGANUAR
Informata rreth publikuesit
skender
Pejë
049267477
PEJA [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »