SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Citroen C3
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2004
Ekstra :
Karrige me Ngrohje, Hidraulik
ID e produktit :
58150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Citroen C3 1.4 Dizell .
Viti i prodhimit eshte 2004 .
I regjistruar per here te pare ne Kosove ne Prill te vitit 2014.
Kilometrat e kaluara - 170.000km
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme.
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044105000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »