SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vecter
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags
ID e produktit :
58190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Podujevë
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »