SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Mondeo TDCI 2.0
Çmimi :
€1,899.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '14
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
14,300
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
58345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Mondeo TDCI 2.0 Disel
Airbag
Esp
Abs
Klimatronic
Xhamat me rrym karrigat me nxemje mbyllje qendrore goma te dimrit ne gjendje shum te mire
Iardhur nga gjermania pa dogan
Kilometrazha 144.000 te kaluara me garancion
Per ma shum na kontaktoni 044591138
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Kosov
Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »