SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kia carleva 2006
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '14
Lloji :
Kia Carnival
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
58360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kia carleva 2006 2.9 crdi dillze me i atkuqe i posardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir jemi te vetmit pronar qe e kemi ble 00 kerrin gjamat e zi i ka vet fabrikisht pronari tali hoxha nr i telit 049-327-874
Informata rreth publikuesit
SHqiptar
Gllogjan
prishtin rruges per germi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »