SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 640 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Lloji :
BMW 6 Series
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
58420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 640 D 2013 pa dogan 22.000 tkalume 3.0 disel automatik qmimi me marveshje
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
049-411-439
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »