SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 230E Ekstrem I Rujtur
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes 230
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
1,813,710
Motori (kubik) :
230.00
Viti :
1985
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik
ID e produktit :
58486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 230 bezin plin punon dyjat viti 1985 amo si sot me pas ardh prej zvicres per shum info045371403
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Basel, Switzerland
045371403
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »