SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2004 JEEP CHEROKEE 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '14
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
58487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JEEP 4x4 2.5 diesel

RKS Regjistrim 1vit

Ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
berat
Prishtinë
044 193 016
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »