SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d - Full extra 2.0
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
58491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte BMW 318d , 2000 kubik eshte prodhim i 2002 ndersa model i 2003 , Regjistrim ka deri ne gusht 2015 , vetura ka hargjime mjaft te vogla dhe eshte e ruajtur si jasht ashtu edhe brenda , nuk ka qen e aksidentuar asnjeher dhe nuk ka grritha eventuale, me kilometrazhe te vertetuar dhe me liber te servisit , posedon guma m+s prodhim 2014.
Informata rreth publikuesit
Lumbardh
Viti
+38649153409
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »