SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Escape 2.2 Diesel
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '14
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
58521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Escape 2.2 dci Diesel
Automatik
Full extra
I ardhur nga zvicrra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Pristina
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »