SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Marea Weekend
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Lloji :
Fiat Marea
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
58523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Marea Weekend 1.6 Benzin 16 Ventilla
Regjistrim valid deri me 01.09.2015
Kontakt : 044 599 733 Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Ersan
Prishtinë
+37744558118
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »