SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo S40
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '14
Lloji :
Volvo S40
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
58534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes automjetin Volvo s40 1.8 Benzin ne gjendje shum te mir nuk ka asnje defekt.Posedon ABS , airbag , centrall , gjama elektronik goma te dimnit etj.Pres bleres serioz.
Bej ndrim edhe me Corsa C , Golf 4, Renault Clio.
Mund te kontaktoni edhe ne viber : +38649410679
Informata rreth publikuesit
Fennix
De rrada 52 Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »