SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ford mondeo 2.0 tdci
Çmimi :
€1,899.00
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '14
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
58536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford mondeo 2.0 tdci disel viti prodhimit fund 2002
ABS
AIRBAG
ESP
KLIMATRONIK
Pasqyret me rrym Xhamat elektronik Karrigat me nxemje vetura osht shum ne gjendje te mir me 144.000 te kaluara me garancion serviset e bome me rregull gomat e dimrit vetura osht e ardhur prej gjermanis pa dogan
Informata rreth publikuesit
jetmir
Ferizaj
045-221-630
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »