SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw passat 2000 1.9TDI
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
58537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vw passat viti 2000 , nafte 1.9 TDI (DI kuqe )..
km 235000 (origjinale) abs , asr , xenon , disqe alumini 16..
ngjyre : ulliri tipike vw ..
Informata rreth publikuesit
alban
Prishtinë
00355693921545
librazhd shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »