SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2002 VW Polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
58565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo 1.4 TDI(DI).Vetura eshte e importuar nga Zvicra.Ka regjistrim eshte ne gjendje te rregullt dhe e servisuar.

Nr.kontaktues/045 999 276
Informata rreth publikuesit
Ylli.verbovci1
Prishtinë
044607407
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »