SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes MB 100 2.4D kombi udhetaresh 4 dyer 1992, 8 ulese
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
Lloji :
Mercedes MB 100
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
58646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes MB 100 2.4D, ngjyre kafe, i ka te kaluara 270.000 km, eshte i regjistruar si kombi udhetaresh por eshte i pershtatshem edhe per pune per firme, i ka 4 dyer me 8 ulese, viti i prodhimit eshte 1992. Eshte ne gjendje te mire. Ka regjistrim deri mes te prillit 2015. Eshte i sjellur nga Zvicra.

Bejme nderrim me veture te vogel.
Informata rreth publikuesit
ekotermm
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »