SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 -88
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,456,448
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
58725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 ngjendje te rregullt rexhistrim deri me 15 janar 2015 (apet e rexhistroj ) Dizell 1.6 i thjesht goma te reja . 049-438-404
Informata rreth publikuesit
Argjent
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »