SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lancia z 2.0turbo disel regjistrim 16&12&2015
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '15
Lloji :
Lancia Zeta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,200,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
58733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes lancia viti 1996 ne gjendje te regullt punon mir esht disel 2.0 turbo motorin e ka tmir ka regjistrim deri me 162015 ka abs,centrall, muzik tmir,komod,nxemje me elektronik deri 28*celcius , klim,airbeg etj per ma shum info tel
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Lipjan
049850697
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »