SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.3
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
1988
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Radio, Spoiler
ID e produktit :
58812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2, 1.3 Benzin ne gjendje shume te mire teknike, pa aspak korrozion, trapi shume i rujtun, vetura eshte ne gjendje shume te pocitne, vetem fellnet me goma ja kam ble 200euro para 10muajve, vetura ka rexhistrim edhe 3 muaj ne RKS, eshte i ruajtur jasht dhe brenda, nuk ka aspak behone, viti i prodhimit 1988, marsh manual, te nderuar kush do golf 2 te mire ejani sepse nuk do te rrin shume gjate pa shitë!!! 049 209 673
Informata rreth publikuesit
Egzon
Pejë
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »