SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF IV
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
58813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
motor 1.4 benzin + impjant gazi 16 v njgjyra jeshile 4 porta me dokumenta shqiptare te paguara deri ne nendor 2015
Informata rreth publikuesit
bledar
Prizren
0685947147
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »