SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.2 Benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Punto
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
58814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.2 ne gjendje te rregullt posedon foljen carbon
Informata rreth publikuesit
Adrian
Pejë
044164215
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »