SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
4200.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
58820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A8 e Blinduar B7+ full 2003 motorr 4.2 letrat e siguracion gjitha te pagume makina nodhet ne shkoder dhe esht me targa 03 Ks shitet ose kembehet me shpi ne tiran ose prishtin
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arjanferracaku
Prishtinë
00355673050117
Shkodër [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »