SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi B4
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Audi
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1982
Ekstra :
Alarm, Radio, Child Locks, Cruise Control
ID e produktit :
58827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
Ka goma te reja per dimer po ashtu eshte shum e ruajtur nuk ka klim regjistrim kaa etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flogert
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »