SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Carnival 2002
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Kia Carnival
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,499
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2002
ID e produktit :
58829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte me ngjyre te zeze mat, posedon klime dhe nuk eshte e demtuar dikund jasht mirepo ka diqka problem me sistemin e naftes. .

Mund te na kontaktoni ne keta nr: 045 - 656 - 022
ose ne viber +491719016467(pas ores 17:00)
Informata rreth publikuesit
Gezim
Gjilan
045656022
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »