SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kambi T4 Transporter 1.9
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1998
ID e produktit :
58845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kambin 1.9 T4 i regjistruar deri me 22 tetor te vitit 2015 na kontaktoni ne numrin e telefonit 044242609
Informata rreth publikuesit
Jetlir
Prizren
Nashec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »