SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 karavan t(DI) te kuqe
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,185,681
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
58905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
shes golf 4 tdi me DI tkuqe me klim me sevis tkrym goma treja regjistrim 9 muj ne gjendje te mir drita xenon astu edhe.brrnda ne instrument tabell dritat e bardha ska nevoj per asnje cent investim - Klima Tronik.
- 4 Gjamat Me Rrym.
- Timonin Me Levizje.
- Dy Qelsa.
- Libra Te Servisave.
- Internjera Shum e Rujtne.
- Goma Te Reja Dimrit
-Modeli edition
-oshte shum i rujtun qe 1 vit e gjysem i ardhur nga Gjermania jom i vetmi person qe e kom vozite ne Kosove
-E ka librein e servisit me 3 qelsa origjinal
-- Mbyllja e dyerve me centrall
-i ka 218mij kilometra te kaluara 210mij i ka pas kur u ardhe nga gejrmania une 8mij kilometra ja kom bo nuk ka defkte asgje muni me na kontaktu ne nr 044450681edhe 045929763 viber +37745929763 arsyja qe pe shes edhe se pom vyne parete per qeshtje biznesi se nuk e kisha shitur kurr me kete qmim Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »