SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IVECO DAILY PROLUNGATO CON ARIA CONDIZIONATA
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Fiat Scudo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
58916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IVECO DAILY PROLUNGATO CON ARIA CONDIZIONATA E TUTTI I CONFORT IN SPLENDIDE CONDIZIONI TARGHE ALBANESI
Informata rreth publikuesit
davide
Prishtinë
0698817056
TIRANA [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »