SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vecter 1..9 diesel (150)PS EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '14
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
58920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vecter 1.9 diesel 150 PS extra me tana senet bojme nderrim me banes truall shpi normal shtojme edhe pare
Informata rreth publikuesit
milaim
Lipjan
044455240
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »