SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
58957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje rregullt
ngjyra eshte e re e kuqe kurse kulmi eshte i zi
motorri eshte i thjesht 1.6
gomat jane te dimrit
Rexhistrimi skado ne muajin Korrik
Sa i perket cmimit mund te bisedojm
Te interesuarit le te lajmrohen
Informata rreth publikuesit
alberti-22
Podujeve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »