SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes FORD FIESTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1994
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
58996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford fiesta 1.3 benzin esht e aksidentuar ka rexhistrim deri ne fund te shkurtit 2015
Informata rreth publikuesit
Egzon
Hajvali
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »