SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Ml 320
Çmimi :
€18,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Lloji :
Mercedes 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
59016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shume e rujtun, pa asnje gervishje, bej ndrrim me ndonje vetur te re
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »