SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw t2 kombi
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1988
ID e produktit :
59083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi t2 diesel 1.7d viti 1988 ne gjendje te mir.
Informata rreth publikuesit
petrit
Therandë
044165692
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »